KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15085435
nr 1508 5435
Carl Erik Bodén
(1909-2003), Sverige
Carl Erik Bodén (f. 1909), Sverige. Signerad, "Oväder". Blandteknik, bildmått: 24x32 cm, yttermått inklusive ram: 52x47 cm
Carl Erik Bodén, svensk målare och konsthantverkare född 1909, död 2003.
Utrop:
500 kr
måndag 12 december 2022
kl 19:40:44
Carl Erik Bodén
Läs mer om Carl Erik Bodén